O MNIE

Witaj !

Mam na imię Monika. Jestem Mamą  5 – letniego Hugo i blogerką z zamiłowania. Miłośniczka kawy i szwedzkich kryminałów. Kochająca robić zdjęcia, marząca o podróży do Nowego Jorku. Z głową pełną pomysłów oraz blogiem, który jest moją największą pasją.

Założycielka marki Minimal Label z kolekcją dla wyjątkowych Mam, Mam bohaterek często ze swoimi osobistymi historiami macierzyństwa.

O czym piszę ?

Na blogu przemycam przede wszystkim ciekawostki dotyczące Instagrama, Social Mediów oraz Influencer Marketingu. Pomagam Wam zrozumieć najpopularniejszy obecnie kanał społecznościowy. O tym co nowego, co dopiero przed nami. Wszystko to co, sprawdziło się u mnie i  może być dla Was pomocne. Dla tych początkujących oraz zaawansowanych.

Przede wszystkim jestem także Mamą i chociaż to nie jest jedyna moja rola w życiu, pozwól że będę czasami poruszać tutaj tematy macierzyństwa. Do którego często potrzeba dystansu, humoru i może jeszcze butelki wina :)

Dzięki temu wszystkiemu, blog przyciąga coraz większe rzesze nowych czytelników, którzy regularnie na niego powracają, nie tylko w poszukiwaniu pomocy, ale często inspiracji i dobrego słowa.

1 Comment

 • Reply
  Jola Mroz
  28 kwietnia 2019 at 06:56

  Witaj, nie będę Ci szkodzić ale na Twoim insta po raz pierwszy chyba ( bo trafilam juz tez tutaj na ciekawe konta) trafilam gdzie uczciwie mówisz co jest co. Ja kobieta juz po 50 dobrze nowicjuszka instagramowa moge czerpać Twoja wiedzę. Uczyć się i otwarcie mowisz co robisz, mówisz o e- booku i o co prosisz. To jest tak szczere że aż nie wiarygodne. Bardzo Ci dziękuję, bardzo. Życzę dużo dobroci .
  Jola Mróz

 • Leave a Reply

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.