INSTAGRAM W PIGUŁCE

E-book „Instagram – Magia Edycji”

Stało się ! Oddaję Wam do rąk mojego e-booka „INSTAGRAM, MAGIA EDYCJI” ! Nie napiszę, że było łatwo. Wysoko postawiłam sobie poprzeczkę, w którą nieraz waliłam boleśnie głową. Sama sobie będąc sterem, okrętem, śrubokrętem. Odpowiedzialna za każdy akapit i kropkę. Często między nadzieją a wątpliwością. Ale udało się !

Dlaczego powstał ten e-book ? 

Założę się, że znasz to uczucie. Przeglądasz Instagram, a tam same zapierające dech w piersiach miejsca. Piękne miasta a wśród nich ludzie trzymający lody do zdjęć, zawsze w sposób spójny z oświetleniem i kolorami. Jak Oni to robią?. Istnieje przekonanie, że niektórzy użytkownicy na Instagramie, posiadają tajemną wiedzę, dostępną tylko dla wybranych, na temat edycji zdjęć na Instagram. Jeśli liczba Twoich Followersów stoi w miejscu, brakuje Ci zaangażowanej społeczności to znak, że czas popracować nad zdjęciami, które będą wywoływać emocje. Nie potrzebujesz do tego profesjonalnego sprzętu ani drogiego oprogramowania. Nie musisz wyjeżdżać na zagraniczne wycieczki, aby robić ładne zdjęcia. Co więcej, wszystkie te rzeczy możesz robić z poziomu swojego telefonu. 

Co znajdziesz w środku ?

Wybrałam dla ciebie, przetestowałam oraz omówiłam, ponad 30 aplikacji zarówno do edycji jak również takie, które zmienią Twoje Instastories i zachwycą Twoich czytelników. Zależało mi, aby były to tylko darmowe aplikacje, takie z których będziesz mógł korzystać bez konieczności wykupywania dodatkowej subskrypcji.

Krok po kroku przeprowadzę Cię przez obróbkę zdjęć w takich aplikacjach jak Lightroom Mobile czy VSCO. Nie tylko poznasz ich podstawowe narzędzia, ale będziesz mógł tworzyć i zapisywać, własne gotowe presety.

Dowiesz się, jak zapanować nad chaosem na swoim profilu, jak z znaleźć swój motyw. Poznasz przepis na udany „flat lay” z kilkoma niezbędnymi trickami.

Jaki jest sposób na algorytm, dlaczego hashtagi nie są najważniejsze oraz przeczytasz 10 powodów, dlaczego ludzie przestają Cię obserwować na Instagramie.

Dowiesz się, dlaczego niektóre konta wyglądają tak dobrze, oraz jakie rady mają dla Ciebie inni influencerzy.

A także wiele, wiele innych cennych informacji, razem az 130 stron !

 

Czego w tym ebooku nie znajdziesz ? 

Nie poruszam w nim kwestii technicznych zdjęć, takich jak przysłona, migawka czy iso. Skupiam się głównie na fotografii mobilnej, gdzie większość zdjęć robionych jest z „automatu”. Nie pisałam też o podstawach Instagrama, czyli nie będzie o tym jak założyć konto lub co wpisać w swoim bio.

W środku znajdziecie informacje, które nie pojawiały się wcześniej na moim blogu. Nie powielałam też treści z mojego poprzedniego e-booka „Zarabianie na Instagramie”. Punktem wyjścia był temat fotografii mobilnej, edycji zdjęć z wszystkimi potrzebnymi aplikacjami oraz ich narzędziami.

Dlaczego taka cena ?

Zależało mi, aby ta książka była dostępna dla każdego. Nie chcę bowiem, aby była ona kopiowana i nielegalnie rozpowszechniania. Zdaję sobie też sprawę z tego, że nie każdy może pozwolić sobie na przykład na kurs z Lightrooma, a chciałby nauczyć się jego podstaw za niewielką opłatą.

Słaby ze mnie marketingowiec, dlatego napiszę tylko – kupujcie jeśli naprawdę chcecie zmienić swoje konto na Instagramie. Jeśli jesteście w stanie poświęcić swój czas, na to, aby udoskonalać swój profil, ćwiczyć robienie zdjęć i ich edycję. Ja daję Ci w tym e-booku wszystkie potrzebne narzędzia, poprowadzę Cię krok po kroku po obróbce zdjęć. Ale to Ty musisz podjąć decyzję, czy chcesz się tego uczyć, próbować i udoskonalać swoje umiejętności.

Pisanie tego ebooka nauczyło mnie wiele. Uświadomiło mi, że potrzebne są chwile wątpliwości, aby wstać, otrzeć pot z czoła i zasuwać dalej. Zrozumiałam, że niektórzy twórcy są tam, gdzie są, nie dlatego że im się udało, ale dlatego, że ciężko na to pracowali.

Ufam, że podręcznik ten okaże się dla Ciebie przydatny i inspirujący. A kiedy już uda Ci się skorzystać z moich rad, koniecznie pochwal się efektami na swoim Instagramie !

Jestem przekonana, że gdybym ja trafiła niego rok temu, to moje konto wówczas wyglądałoby zupełnie inaczej. Z pewnością byłabym krok do przodu i miałbym większe możliwości.

E-book jest dostępny tylko i wyłącznie w moim sklepie MINIMAL LABEL i nie dostaniesz go nigdzie indziej.

E-BOOK „INSTAGRAM MAGIA EDYCJI” 

W razie pytań, albo wątpliwości pisz do mnie śmiało na adres: kontakt@rusticmoon.pl. Jeżeli komukolwiek przez karygodne niedopatrzenie nie wyślę E-booka, to w ramach przeprosin obiecuję zdjęcie siebie klęczącej i błagającej o wybaczenie gratis :)

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Ania
    29 lipca 2019 at 09:15

    Zapowiada się ciekawie 😀

  • Leave a Reply

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.