INSTAGRAM W PIGUŁCE

„Zarabianie na Instagramie. Jak się nie dać sprzedać” darmowy ebook dla Was.

Oddaję Wam w ręce efekt mojej ponad dwumiesięcznej pracy. Ebook „Zarabianie na Instagramie – jak nie dać się sprzedać” jest odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania dotyczące zarabiania w social mediach. Napisany z perspektywy twórcy, ale również właściciela firmy, który codziennie otrzymuje wiadomości o treści „Współpraca?” Dowiesz się z niego, nie tylko jak zacząć współpracować z markami, jak wyceniać swoją pracę oraz jak taka współpraca wygląda, ale również jak nie zmienić swojego konta w słup reklamowy i pozostać autentycznym. Bez względu na to, czy masz potężne konto, czy jesteś dopiero początkującym użytkownikiem. Dlaczego marki nie chcą współpracować z niektórymi influencerami, czy Instagram to tylko posty sponsorowane oraz jak niektóre osoby zakrzywiają rzeczywistość. Mam nadzieję, że ten ebook krok po kroku pokaże Ci jak krok po kroku zacząć współpracować z markami, jak wyceniać swoją pracę, zarabiać pieniądze jednocześnie budując profesjonalne konto na Instagramie.

Nie ma poczucia specjalnej misji, lecz cichą nadzieję, że ebook ten trafi również i do agencji, które przestaną sprzedawać klientowi fałszywego influencera, tylko dlatego, że się cyferki w Exelu zgadzały. Ludzie mają dosyć pseudo profili zanieczyszczonych reklamami o wartości 10 zł, z pseudo artystami i komentarzami „Ślicznie wyglądasz Kochana.” Na szczęście istnieje wiele osób, które naprawdę mądrze i świadomie rozporządzają swoim profilem i wizerunkiem.

Od początku wiedziałam, że e-book ten będzie dla Was za darmo. Chociaż wiele z Was mi pisało, że to jak strzał w kolano. Na Instagramie temat pieniędzy nadal jest tematem tabu, szczególnie jeśli chodzi o duże pieniądze. Ja głęboko wierzę, że mam wspaniałych czytelników, którzy bedą wiedzieli, co dalej z tym ebookiem zrobić, aby zamienić go w coś dobrego. Ja nie dostanę za niego ani złotówki, ale wiem że jest ktoś, kto tych pieniędzy teraz bardzo potrzebuje.

Dlatego mam tylko jedną prośbę. 

Kubuś… radosny, śliczny chłopczyk, dzielny przedszkolak PM Nr 141 w Łodzi, najwspanialszy brat swojej młodszej siostry. 14 lutego u Kuby zdiagnozowano złośliwego guza pnia mózgu bez szans na operację. Lekarze w Polsce nie są w stanie Mu pomóc. Jedyna nadzieja w eksperymentalnym leczeniu chłopca w Stanach Zjednoczonych. Niestety koszty leczenia to bardzo kosztowna terapia warta 2 MILIONY ZŁOTYCH, a czas ucieka.

W pomoc Kubusiowi zaangażowało się mnóstwo osób, w tym sam Prezydent PR Andrzej Duda. Znam Dominikę, sama jestem Mamą i nie wyobrażam sobie co musi teraz przeżywać. Wierzę, że Instagram po raz kolejny pokaże swoją moc i będę bardzo wdzięczna jeśli zechcecie wesprzeć ten cel.

Zródło Facebook Pomoc Dla Kuby 

Bezpośrednie wpłaty można dokonywać poprzez stronę SIE POMAGA na której prowadzona jest zbiórka

potrzeba aż 2 miliony złotych !

KUBA JANKOWSKI ZBIÓRKA CHARYTATYWNA

Dane do przelewu oraz wszystkie potrzebne informacje znajdziecie też na stronie Fundacji „Kawałek Nieba”której Kubuś jest podopiecznym.

Zachęcam Was także do oglądnięcia reportażu o Kubie

Pomoc dla Kuby

Nikogo nie będę rozliczać, nie zamierzam sprawdzać i zaglądać Wam do kieszeni. Wierzę w dobro ludzi, wierzę w moich czytelników dlatego chciałabym aby ten ebook trafił do jak największej ilości osób, które bedą mogły się w ten sposób za niego odwdzięczyć. 

 

POBIERZ DARMOWEGO EBOOKA

You Might Also Like

11 komentarzy

 • Reply
  Kinga
  12 marca 2019 at 20:01

  Wpłaciłam tyle ile mogłam i jestem pod wielkim wrażeniem, za stworzenie takiej akcji! Teraz pobieram ebooka i chlipie ze wzruszenia.

  • Reply
   rusticmoon
   12 marca 2019 at 20:50

   Bardzo Ci dziękuję :*

 • Reply
  Basia
  12 marca 2019 at 22:43

  Wpłacone – trzymam mocno kciuki za Kubę :) piękna akcja :*

  • Reply
   rusticmoon
   13 marca 2019 at 07:07

   Dziękuję w imieniu Dominiki.

 • Reply
  Iga
  13 marca 2019 at 15:43

  Nawet nie wesz jak ten Twój post dodał mi wiary w ludzi!
  Ja wierzę, że dobro wraca i na pewno los niedługo miło Cię zaskoczy :)
  Pieniążki wpłacone i e- book pobrany. Kawał dobrej roboty! :D

  • Reply
   rusticmoon
   14 marca 2019 at 08:06

   A ja dziękuję za ten komentarz, jest to dla mnie największa nagroda, za cały trud jaki włożyłam w przygotowanie dla Was tego Ebooka :)

 • Reply
  Milena
  28 marca 2019 at 22:10

  Przelane.

  • Reply
   rusticmoon
   29 marca 2019 at 07:28

   Bardzo dziękuję :)

 • Reply
  Książki dla instagramera - girlonwheel
  9 sierpnia 2019 at 14:56

  […] Staniszewska „Zarabianie na Instagramie – jak nie dać się sprzedać” / Rustic […]

 • Reply
  Patrycja
  1 września 2019 at 18:42

  Wpłacone! I tak trzeba robić, MAKE AN IMPACT, Wezwanie do działania! Dobrze robisz <3

 • Reply
  Pewnej nocy, podczas karmienia dziecka wymyśliłam swój sklep on-line - Macierzyński i co dalej
  16 września 2019 at 11:40

  […] z Ciebie duszyczka. Wiem, że wydałaś ostatnio ebook pt. “Jak zarabiać na IG.” Załóżmy, że nasze Mamy nie miały czasu go jeszcze przeczytać. Co jest jego kwintesencją […]

 • Leave a Reply

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.